Дослідники з'ясували, що в глобальному масштабі спостерігається уповільнення збільшення тривалості життя | УНН


Відповідно до свіжого дослідження, значне подовження тривалості життя, яке спостерігалося протягом останніх двох століть, починає сповільнюватися. Цю інформацію наводять у дослідженні, присвяченому досягненням у медичних технологіях та генетичних наукових розробках, яке було опубліковано в журналі Nature Aging, повідомляє УНН з посиланням на Euronews.

Деталі можна описати як елементи, які складають загальну картину або ситуацію.

Науковці з університету Іллінойс-Чикаго виявили тенденцію до зменшення зростання середньої тривалості життя в країнах, де населення відзначається високою довгоживістю. У їхньому дослідженні підкреслюється, що зростаюча кількість людей, які досягають віку ста років, не сприяє істотному підвищенню середньої тривалості життя в цілому.

Ми повинні визнати, що існує межа і, можливо, переглянути припущення про те, коли люди повинні виходити на пенсію і скільки грошей їм буде потрібно, щоб прожити своє життя

Ольшанський разом із колегами проаналізував дані про тривалість життя за період з 1990 по 2019 роки, використовуючи інформацію з бази даних Інституту демографічних досліджень Макса Планка в Німеччині.

Вчені зосередили свою увагу на восьми державах, в яких людина має найвищу тривалість життя: Австралія, Франція, Італія, Японія, Південна Корея, Іспанія, Швеція та Швейцарія. Також у дослідження включено Гонконг та США, які не потрапили навіть до списку 40 кращих країн.

Дослідження показали, що жінки все ще мають більш тривалий життєвий шлях порівняно з чоловіками. Хоча загальна тривалість життя продовжує зростати, темпи цього зростання значно сповільнилися. У 1990 році середній показник збільшення тривалості життя становив близько 2,5 років за десять років, тоді як у 2010-х роках він зменшився до лише 1,5 року.

Вчені створили клітину, яка не може дати початок раку, стверджує Університет Гельсінкі10 липня 2024, 11:39 * 12658 переглядiв

У рамках одного з досліджень вчені провели оцінку можливих змін у цих країнах, якщо усунути всі випадки смерті до 50 років. Як зазначив Ольшанський, у найоптимістичнішому сценарії приріст тривалості життя складе всього 1,5 року.

Науковець з Техаського університету Марк Гейворд висловив свою думку щодо отриманих результатів дослідження. Він зазначив, що, на його думку, людство досягло певного рівня стабільності в тривалості життя. "Хоча завжди є шанс, що якийсь новий прорив зможе підвищити рівень виживання, наразі ми не спостерігаємо таких тенденцій," - підкреслив він.

Додамо можна перефразувати як "Додамо ще" або "Долучимо".

Згідно з дослідженням, у 2019 році до 100 років доживуть трохи більше ніж 2% американців, тоді як у Японії - близько 5%, а в Гонконзі - 9%. Цілком імовірно, що в найближчі десятиліття кількість столітніх людей зростатиме, кажуть експерти, але це пов'язано зі зростанням чисельності населення. За словами Ольшанського, відсоток людей, які досягли 100-річного віку, залишиться обмеженим: у більшості країн цей показник становитиме менше 15% жінок і 5% чоловіків.

Related posts